שרותים ופתרונות

[grid_8]

השירותים העיקריים שלנו

[toggle title=”ניכיון צ’קים”]שירות של ניכיון צ’קים / ניכיון שיקים פותר בעיות תזרים ומימון ונותן שקט תפקודי בניהול העסק.
באופל בלאנס במתן שירות ניכיון צ’קים / ניכיון שיקים:

בטוחות – איננו דורשים

מרווחים – הלקוח מקבל 100% בניכוי עמלה

פיזור – במקרים רבים המערכת הבנקאית שומרת על אובליגו מסויים, מצב בו אתה כבעל עסק נדרש למסגרות נוספות ומכאן אתה יוצר פיזור ומגוון את מסגרות האשראי.

היסטוריה לא טובה – לא משנה לנו את התמונה אנו בודקים התאמה לעכשיו וכרגע.

אצלנו הלקוח רצוי ואינו דחוי.
[/toggle]
[toggle title=”קניה ומכירה של מטח “] באופל בלאנס ניתן למכור ולקנות מט”ח במרווחים אטרקטיביים הרבה יותר ממה שמציעים הבנקים הגדולים מכיוון שבאופל בלאנס הוצאות התפעול מצומצמות להבדיל מהבנקים המסחריים להם יש הוצאות של אלפי פקידים ואלפי מטרים שכירות.
את עלויות התפעול אותם אנו חוסכים מביאים לידי ביטוי במחירי מט”ח אטרקטיביים ביותר.
באופל בלאנס ניתן לרכוש מט”ח גם במזומן וגם בכרטיס מאסטרקארד נטען עד עשרה תשלומים.
[/toggle]
[toggle title=”קניה ומכירה של מטח ליבואנים”]
אופל בלאנס מעניקה שירותי מט”ח גם לעוברים ושבים וגם ליבואנים ויצואנים שמבקשים להעביר או לקבל כסף מספקים בחו”ל.
אצלנו באופל בלאנס ניתן לחסוך מאות עד אלפי שקלים לכל העברה לחו”ל.
אצלנו אין עמלות מיותרות.
[/toggle]
[toggle title=”העברת כספים לחול”] באופל בלאנס ניתן לבצע העברה מהירה לכל מקום תוך רבע שעה כמו כן לקבל כספים מכל מקום בעולם.
לדוגמא הורים שילדם נסע לטייל בחו”ל ונתקע בלי כסף, יוכלו להעביר לו כסף תוך רבע שעה כשהם מוסרים לילד קוד וכתובת אליה עליו להגיע במקום בו הוא נמצא על מנת לקבל את הכסף.
[/toggle]
[toggle title =”הפקדת צ’קים”] בעל עסק שמקבל שיקים יוכל להפקיד צ’קים דחויים למשמורת וכשיגיע זמן הפירעון של הצ’ק מחליט הלקוח ונותן הוראה מידית מה ואיך ברצונו לממש את כספו.
הלקוח יכול לתת הוראות לנציג השירות באופל בלאנס לבצע פעולות בחשבונו כגון: העברה בנקאית, הנפקת צ’ק או צ’קים לספקים, לשלם במזומן ולקנות או למכור מט”ח.
[/toggle]
[toggle title=”כרטיס נטען”]באופל בלאנס ניתן לרכוש כרטיס נטען
הכרטיס מוכר ומכובד בישראל ובכל העולם.
[/toggle]

[/grid_8]
[grid_16]

אופל בלאנס כי זה הרבה יותר מבנק

פעילותה של חברת אופל בלאנס הנותנת שרותים פיננסיים ופתרונות מימון מתפרסת על פני תחומים שונים כגון: ניכיון צ’קים מסחריים / ניכיון שיקים מסחריים, שרותי מט”ח – CHANGE, קניה ומכירת מטח בכרטיס אשראי עד 10 תשלומים, העברת כספים לחו”ל לפרטיים ויבואנים,הנפקת כרטיס מאסטרקארד נטען, תחום התמחותה של חברת אופל בלאנס הוא מימון כנגד ממסרי לקוחות (צ’קים עתידיים לפירעון). אם הנך בעל עסק / חברה / מנהל כספים והנך מעוניין לנכות צ’קים / לנכות שיקים עתידיים לפירעון חב’ אופל בלאנס מספקת שירות זה בעמלות  קרובות מאוד לעמלות בנקאיות המקובלות בשוק.עבור כל עסקה המתבצעת מקבל הלקוח חשבונית מס המוכרת לצורכי מס.
את התמורה בגין העסקה ניתן לקבל בכמה אפשרויות: בכסף מזומן במעמד העסקה, בצ’ק מזומן, בהעברה בנקאית בטעינה לכרטיס מאסטרקארד נטען לשימוש בארץ ובכל העולם

[/grid_16]

[recent_posts num=”6″ type=”services” meta=”false” thumb=”true” more_text_single=”פרטים נוספים” excerpt_count=”11″ custom_class=”services”]

[clear]

[hr]

עקרונות היסוד של אופל בלאנס

עקרונות היסוד החרוטים על דגלה של אופל בלאנס: יחס אישי ואדיב ללקוחות, שרות אמין מקצועי מהיר ויעיל.

      תעודת רישום משרד האוצר

חברת אופל בלאנס הינה חברה בעלת ידע וניסיון רב בתחומי המימון השונים. החברה פועלת באישור משרד האוצר – מספר תעודת רישום לנותן מטבע  67811.

אמינות ויושר אישי כאסטרטגיה

לקוחותינו נהנים משרות יעיל ומהיר בעמלות תחרותיות מהזולות והיותר משתלמות בשוק. אופל בלאנס מקדישה מאמץ וזמן ללימוד צרכיו של הלקוח. כמו כן, אופל בלאנס אינה חוסכת באמצעים להתעדכן בידע והטכנולוגיה הדרושים לשיפור מתמשך של השרות ללקוח.

[clear]