הלוואה לכל מטרה

כי העסק שלכם צריך פתרונות

אנו באופל בלאנס מציעים הלוואה לכל מטרה לעסקים, יזמים ומשקיעים – במהירות ובתנאים אטרקטיביים במיוחד על מנת לאפשר לכם להגשים את מטרותיכם. בניגוד לבנקים רבים המתמקדים בהיסטוריית האשראי, באופל בלאנס אנו מביאים גישה חדשה לעולם המימון העסקי – הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית כנגד הכנסות עתידיות. בעוד גופים פיננסים בוחנים ביצועים, המטרה שלנו היא לשמש לכם פלטפורמה פיננסית ולהוות עבורכם מנוע צמיחה.

גם אם ניצלתם את כל מסגרת האשראי הבנקאית שעמדה לרשותכם וגם אם הבנקים סירבו להעניק לכם הלוואה, אנחנו מאמינים שהעסק שלכם הוא הרבה יותר ממאזן של רווח והפסד, לכן אנחנו הולכים הרבה מעבר לבדיקת המספרים על מנת להכיר אתכם ואת העסק שלכם. הניסיון שלנו לימד אותנו כי כל עסק הוא שונה ולכל עסק צרכים ייחודיים משלו, לכן אנו מקפידים להתאים את פתרונות המימון בהתאם לפרופיל הייחוד של לקוחה ולקוח.

אנחנו מאמינים כי עסקים מקומיים, כמו שלכם, הם הקטר המניע את הכלכלה והחברה כולה וכי מגיע לכם ליהנות מכל האפשרויות. הלוואה לכל מטרה מבית אופל בלאנס יכולה לעזור לכם במימון פרויקט, ברכישת ציוד, בפתיחת עסק חדש, ברכישת נדל"ן, בהשקעות עסקיות, בשיפור תזרים המזומנים, בכיסוי התחייבויות, בהרחבת הפעילות העסקית ועוד.

הלוואה מהירה לכל מטרה ב-3 צעדים פשוטים

1 . מקשיבים לכם
נשמח להכיר. התקשרו לשיחת ייעוץ אישית ללא עלות וללא כל התחייבות.

2 . מבינים אתכם
נלמד את הצרכים שלכם ונבחן מגוון אפשרויות ומסלולים על מנת להעניק את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם.

3 . מטפחים אתכם
נתאים לכם הלוואה לכל מטרה בתנאים נוחים ובכפוף לאישור – הכסף יועבר לחשבונכם!

אופל בלאנס - כי זה הרבה יותר מבנק!

הלקוחות שלנו כבר יודעים, כאשר בוחרים בהלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מבית אופל בלאנס נהנים מכמה יתרונות בולטים:

 • מהיר יותר – תהליך חיתום מקצועי ומהיר מאפשר קבלת הלוואה בהליך מזורז, המועברת לחשבון הבנק שלכם בתוך 48 שעות עד שבועיים.
 • גמיש יותר – פריסה גמישה ונוחה, עם אפשרות לפריסת תשלומים לתקופה ארוכה.
 • נוח יותר – תשלומים נוחים, המותאמים לכושר ההחזר שלכם.
 • פשוט יותר – אין צורך בביטחונות, אין צורך בערבים ואין בירוקרטיות מסובכות.
 • אישי יותר – הלוואה לכל מטרה באופל בלאנס מותאמת לכם באופן אישי.
 • מתאים יותר – ההלוואה אינה ניתנת רק על בסיס היסטוריית אשראי אלא גם על בסיס הכנסות עתידיות.

למי מתאימה הלוואה לכל מטרה מבית אופל בלאנס?

מאחר שחברתינו, אופל בלאנס, היא חברה ציבורית המספקת שירותים פיננסים לתאגידים ולעוסקים, ובעלת רישיון מורחב למתן אשראי (54963, 54966, 54969) אנו פועלים בפיקוחה ההדוק של רשות שוק ההון ומעניקים הלוואה לכל מטרה לבעלי עסקים, חברות, ארגונים ותאגידים וכן ליזמים ומשקיעים.

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מבית אופל בלאנס מאפשרת למגזר העסקי לגוון את אפשרויות המימון והיא מתאימה ללקוחות כל הבנקים.

מהי הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית?

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית תמיד הייתה זמינה והיא איתנו מאז ומעולם, עם זאת רק בשנים האחרונות הבין הרגולטור את הצורך בעידוד התחרותיות אל מול המערכת הבנקאית ונתן רוח גבית להקמת גופים פיננסים חוץ בנקאים.

חוק אשראי הוגן, תשנ"ג-1993, נועד להסדיר הלוואות חוץ בנקאיות והוא הורחב עוד יותר בשנת 2017 על מנת להפקיע את מונופול הבנקים על מתן הלוואות ואשראי ולהגביר את התחרות בשוק ההלוואות בד בבד עם הגנה על הלווים ועל זכויותיהם. תיקון חוק אשראי הוגן הסדיר באופן חוקי הלוואות חוץ בנקאיות ויצר מערכת אחידה של חוקים, תקנות וכללים על פיהם יפעלו כל הגופים המלווים.

חוק מבורך זה מאפשר לבעלי עסקים, יזמים ומשקיעים, כמוכם, להתמודד עם מערכת מסורבלת ומיושנת כמו זו של הבנקים, לקבל הלוואות ואשראי גם במקרה של סירוב, ואנו גאים להיות שותפים לקידום חוק אשראי הוגן בפרט, ובעיצוב ענף המימון החוץ בנקאי בישראל בכלל. דני מזרחי, מנכ"ל ובעל שליטה בחברת אופל בלאנס, רואה בפעילות החברה שליחות של ממש, פעל ופועל גם כיום על מנת לאפשר לעסקים מקומיים לצמוח ולשגשג, נותן בהם אמון ורואה בהם ראויים, גם אם הם אינם זכאים לקבלת הלוואה לכל מטרה מהבנקים. מר מזרחי פעל לשינוי מבפנים, כשהוא משמיע קול אחר בוועדות החוקה בכנסת והוא נחשב לשותף במהפכה המתחוללת בענף המימון החוץ בנקאי בישראל. מפירות תרומתו האדירה של מר מזרחי נהנים כיום מאות אלפי עסקים מקומיים.

הודות לחוק אשראי הוגן שאופל בלאנס לקחה חלק בעיצובו:

 • חלה הגבלה על שיעור הריבית המקסימלית שגופים מלווים יכולים לגבות.
 • חלה גם הגבלה על אחוז ריבית הפיגורים שניתן לגבות.
 • החלה אכיפת חברות וגופים פיננסיים החורגים מהכללים.
 • חלה חובת גילוי ושקיפות, לפיה כל מתן הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית צריכה להיכתב ולהיות מתועדת באופן ברור ולכלול מספר סעיפים מוגדרים, ביניהם: גובה ההלוואה, גובה הריבית, סכום ההחזר, מועדי ההחזרים, גובה ריבית פיגורים וכן פירוט הצעדים שינקטו במקרה של אי עמידה בהחזרים.

מר דני מזרחי בוועדות הכנסת:

Play Video about דני מזרחי מנכל קבוצת אופל בלאנס - ועדת הכספים, עידוד תחרות

הכירו מקרוב את ההלוואות הפופולריות באופל בלאנס

באופל בלאנס הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מוענקת לכל מטרה עסקית או יזמית. גובה ההלוואה, פריסת ההחזרים ושיעור הריבית נקבעים בהתאם ליכולות ולהכנסות העתידיות הייחודיות של כל לקוחה ולקוח, כאשר ההלוואה באופל בלאנס היא נוחה, גמישה ומהירה.

לבחירתכם, מגוון הלוואות לעסקים מבית אופל בלאנס:

הלוואה לעסקים

אנחנו יודעים שאשראי הוא בבחינת חמצן לעסקים, לכן מעניקים הלוואה לעסקים כנגד הכנסות עתידיות בתנאים אטרקטיביים במיוחד. חוזה עתידי עם לקוח, צ'ק דחוי, תוכנית עסקית, חוב מסחרי (פקטורינג), חשבוניות פתוחות, לימודים/הכשרה מקצועית, הקמת עסק, תשלומי אשראי עתידיים או השקעה עסקית מניבה – זה כל מה שאתם צריכים על מנת לקבל הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מאופל בלאנס ישירות לחשבון הבנק שלכם.

 

הלוואה כנגד נכס

באופל בלאנס תוכלו לקבל הלוואה כנגד נכס הנמצא בבעלותכם באחוזי מימון מהגבוהים בשוק של עד 70% מערך הנכס המשועבד, ובתוך זמן קצר, בהתאם לנסיבות ובכפוף לאישור החברה. בעלי עסקים, יזמים ומשקיעים הזקוקים להלוואה נהנים מתנאים נוחים במיוחד בשעבוד נכס עסקי או נכס פרטי, מתנאי החזר גמישים ומהתאמת ההלוואה לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם. הלוואה כנגד שעבוד נכס ניתנת כנגד כל סוגי הנכסים, לטווח קצר, בינוני או ארוך – בהתאם לצרכיכם, היא מבטיחה ראש שקט והיא תאפשר לכם לשמור על רציפות עסקית ולממש הזדמנויות עסקיות.

 

הלוואה לקניית רכב

על אף ההתקדמות בתחום תשתיות התחבורה במדינה בעשורים האחרונים, זה עדיין קשה לנהל עסקים בישראל ללא רכב. אנו באופל בלאנס יודעים כי רכב הוא חיוני לעסקים ומציעים הלוואה לקניית רכב לפרטיים ולבעלי עסקים, משקיעים ויזמים. ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב אחד או לרכישת צי רכבים כנגד שעבוד הרכבים, בתנאים תחרותיים ובאחוזי מימון גבוהים במיוחד. ההלוואה מתאימה לרכישת רכבים חדשים מיבואנים וכן לצורך רכישת רכבים משומשים, וכספי ההלוואה לרכישת רכב יוזרמו לחשבונכם בתוך כמה שעות או בתוך ימים ספורים.

 

אופל בלאנס – פתרונות מימון יצירתיים לעסקים

אנחנו יודעים שעבדתם קשה על מנת להביא את העסק שלכם למקום שבו הוא נמצא כיום, ועם המימון הנכון אתם יכולים להגיע רחוק עוד יותר. אין זה משנה באיזה שלב נמצא העסק שלכם, אופל בלאנס כאן עבורכם, וטובתכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו מעניקים הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית בדיוק בזמן שאתם צריכים אותה ועושים הכול על מנת להבטיח שההלוואה תעבוד עבורכם עכשיו, וגם בעתיד. אנו רואים עצמנו שותפים לדרך ומלווים כל אחת ואחד מלקוחותינו – להצלחה.

אנו מקדישים זמן להכיר אתכם, את העסק שלכם, את השאיפות והחלומות שלכם וגם את הצרכים שלכם, ובעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים, מודל ייחודי וצוות מיומן ומקצועי עוזרים לכם לבחור את פתרונות המימון האידיאליים עבורכם.


 • אי עמידה בפירעון הלוואה לכל מטרה עלולה להוביל לחיוב ריבית פיגורים ולגרום להליכי הוצאה לפועל.
 • מתן הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית כפוף לשיקול הדעת של חברת אופל בלאנס.
 • לאחר החתימה, התנאים הכלולים במסמכי ההלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מחייבים את כל הצדדים.
 • המידע בעמוד זה מכיל מידע כללי בלבד והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אישי עם הנציגים הפיננסיים של חברת אופל בלאנס.

שיחה עם נציג

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן