הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

כשנראה שכל הדלתות נסגרות, שלנו נשארות פתוחות

הלוואות לעסקים מבית אופל בלאנס תאפשרנה לכם לצמוח ולהתרכז במה שבאמת חשוב, כי בשעה שאנחנו דואגים עבורכם להלוואה, אתם יכולים להתרכז בנושאי הליבה. מאז הקמת החברה שמנו לנו למטרה להנגיש הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים או גדולים – המותאמות באופן אישי לכל בית עסק, משקיע או יזם. אנחנו גאים להיות בחוד החנית ולהוביל את תחום ההלוואות החוץ בנקאיות לעסקים בישראל.

עבורנו, עסקים הם הרבה יותר מציון אשראי ואנחנו יודעים כי כאשר בעלי עסקים וחברות צריכים כסף, הם צריכים אותו מיד. בדיוק מסיבה זו יצרנו תהליך פשוט ומהיר לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. תהליך חיתום מזורז, המגובה בשירות של נציג פיננסי אישי, יאפשר לכם קבלת הלוואה לעסק שמתאימה בדיוק לכם.

הלוואות לעסקים בדיוק בזמן שבו שאתם צריכים:

הלוואות לעסקים מבית אופל בלאנס הן ההוכחה שהכול אפשרי והשמיים הם הגבול. אין זה משנה מה היסטוריית האשראי שלכם, אם פשטתם בעבר את הרגל או אם הבנק מסרב להעמיד עבורכם אשראי נוסף, באופל בלאנס אנחנו לא מסתכלים על העבר, פנינו לעתיד ולצד הלוואות לעסקים אנחנו מעמידים לשירותכם צוות שהוא לא רק מיומן ומקצועי, אלא מעל הכול – קשוב לצרכיכם ואנושי.

בעולם בו הקבוע היחיד הוא שינוי, הלוואות לעסקים מבית אופל בלאנס הן עוגן

העסק שלכם הוא מפעל חייכם. הקמתם אותו בעשר אצבעותיכם, עבדתם קשה כדי ליצור משהו שיכול לעזור לאלפי אנשים ולהפוך את חייהם להרבה יותר פשוטים, טובים וקלים והלקוחות מבינים זאת ובוחרים בכם שוב ושוב. יחד עם זאת, המציאות שבה אנחנו חיים היא דינמית והפכפכה. משברים עסקיים עקב סכסוך משפטי, מגיפה עולמית, מיתון, אינפלציה, בעיות גבייה, משברים כלכליים, השקעות לא נכונות או בעיות תזרימיות יכולים למוטט עסקים בִּמְחִי יָד, וזה חבל. כי בעולם בו הדבר היחיד שקבוע הוא השינוי, גוף פיננסי יציב שבאמת איכפת לו, כמו אופל בלאנס,  יעמוד לצידכם וישמש לכם עוגן.

היכולת שלנו באופל בלאנס להפוך צ'ק דחוי למזומן באופן מיידי, לסלוק אשראי, לבצע פקטורינג (נכיסה = רכישת חוב מסחרי של לקוחות חייבים בארץ או בחו"ל) ולהעניק הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים על בסיס חשבוניות שטרם נפרעו, על סמך חוזים עתידיים, כנגד שעבוד בטוחות ועל בסיס הכנסות צפויות – יספקו לכם אוויר לנשימה ויאפשרו לכם לישון בשקט.

>>>הקליקו לקריאת הכתבה: ״אופל בלאנס הצליחו להרים את העסק שלי״

"הפתיע אותי שקיים שירות פיננסי כזה הזמין לכולם, החלטתי לברר עליהם ולבסוף גם פניתי אליהם. היה לי מזל גדול, הם פשוט הצילו לי את העסק,  זו ההחלטה הכי טובה שקיבלתי בחיי… ״

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים למגוון מטרות ויעדים

אנחנו מאמינים שכל עסק הוא יחיד ומיוחד, לכל בעל עסק יש צרכים שונים וכי אין פתרון פיננסי אחד המתאים לכולם. לכן,  אנו באופל בלאנס מעניקים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים המותאמות באופן אישי לפרופיל של כל לקוחה ולקוח וכן מעטפת של שירותי ליווי פיננסי למגזר העסקי והיזמי, למגוון מטרות, ביניהן:

הלוואה לפתיחת עסק – זה ידוע ש"כדי לעשות כסף צריך כסף", וכי קבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש היא מאתגרת בהשוואה לקבלת הלוואות לעסקים מבוססים יותר, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מימון העסק החדש שלכם הוא אחד מהבחירות הפיננסיות הראשונות החשובות ביותר תעשו כבעלי עסק, והגוף הפיננסי שבו תבחרו למימון פתיחת העסק ישפיע על עיצוב פני העסק החדש ועל מימוש מלוא הפוטנציאל הגלום בו. באופל בלאנס עוזרים לעסקים לצאת לדרך חדשה. אנחנו תומכים בעסקים חדשים, מאמינים שהם מנוע הצמיחה של הכלכלה הישראלית ומעניקים הלוואה לפתיחת עסק, חברה, מיזם או סטרטאפ בתנאים גמישים במיוחד. במידה ויש ברשותכם בטוחות מתאימות נוכל ללוות אתכם ולהיות שותפים שלכם בדרך להצלחה.

הלוואות לעסקים קטנים אתם לא לבד, רוב בעלי העסקים בישראל ובעולם נדרשים בשלב כזה או אחר לאתר פתרונות מימון נוספים, ואנחנו יודעים שכבעלי עסקים קטנים אתם ניצבים בפני לא מעט חסמים. אז אם אתם מרגישים שהגיעה העת לקחת את העסק שלכם קדימה ומחפשים הלוואות לעסקים קטנים לצורך רכישת ציוד, לצורך פיתוח עסקי, להרחבת העסק, לכיסוי הוצאות או התחייבויות, לרכישת מלאי, לצורך תשלום לספקים, להעסקת עובדים, להגדלת מצבת כוח האדם, לשיפור תזרים המזומנים או פשוט שואפים לגדול, לצמוח ולהתפתח, הלוואות לעסקים קטנים מבית אופל בלאנס הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

הלוואות גישור מיידיות לעסקים בתרבות תשלומים שבה שוטף פלוס 60 או שוטף פלוס 90 הן נורמה ותשלומים עתידיים הם הרגל שבשגרה, בעלי עסקים רבים עומדים מול שוקת שבורה. ההמתנה לתשלומים עבור פרויקטים שכבר הושלמו יכולה לגרום לבעיה תזרימית זמנית במקרה הטוב או לאובדן כליל של העסק, במקרה הרע. כחברה ציבורית הפועלת, חיה ונושמת את העולם העסקי הישראלי אנו מכירים היטב את תרבות התשלומים הישראלית ומציעים הלוואות גישור מיידיות לבעלי עסקים, כמוכם, המבטיחות רציפות עסקית וראש שקט. הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים לצורכי גישור הן הלוואות קצרות מועד בדרך כלל שנועדו לספק מימון בדיוק עבור הזמן הזה שבין השלמת הפרויקט לקבלת התשלום עבור העבודה, כאשר ההלוואה ניתנת על בסיס התשלום העתידי שצפוי להתקבל כגון המחאת זכות, או ניכיון צ'ק עתידי שכבר התקבל. אתם לא צריכים ערבים, אתם גם לא צריכים ביטחונות, רק הוכחה להכנסה עתידית – זה הכול.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, יזמים ומשקיעים בנדל"ן במימון של עד 80%* לאור ההגבלות שהטיל בנק ישראל על הבנקים למשכנתאות, שהביאו להקשחת התנאים לקבלת משכנתאות, בעלי עסקים רבים המעוניינים להשקיע בנכס מסחרי או פרטי, לרכוש משרדים, חנויות או שטח תפעולי או משקיעים המעוניינים לרכוש נדל"ן, נתקלים במכשולים רבים בדרך להשקעה המניבה. לצד ריביות שהולכות וגדלות גם שיעור המימון המוצע כיום בבנקים למשכנתאות עבור נכסים מסחרים או נכסים להשקעה – הוא נמוך ודורש מהלווים הון עצמי גבוה. גופים פיננסים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, כגון אופל בלאנס, מספקים הלוואות חוץ בנקאיות לבעלי עסקים, משקיעים ויזמים כנגד שעבוד הנכס בתנאים מדהימים. ניתן לקבל באופל בלאנס הלוואה של עד 80%* מימון לרכישת נכס מסחרי, פרטי או מקרקעין במהירות, כי אנחנו יודעים ששוק הנדל"ן רותח ואתם עשויים לפספס את העסקה. הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, יזמים ומשקיעים בנדל"ן באופל בלאנס ניתנות לטווח קצר, בינוני או ארוך ובתנאי החזר נוחים המותאמים באופן מושלם לכושר ההחזר האישי שלכם.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ופרטיים למימון רכבים בשיעור של עד 90%* – ככל שהזמן עובר ההוצאות על רכישה ואחזקת רכב עולות בהתאמה. יחד עם זאת, בעלי עסקים וחברות זקוקים לרכב צמוד כדי לתפעל ולנהל את העסק, ואם יש עובדים, צוותים, מנהלים ועוד – המגיעים מרחוק או שהעבודה עצמה כרוכה בנסיעות רבות – אזי רכבי חברה הם בבחינת הכרח. אנו באופל בלאנס מבינים שרכבי חברה חיוניים לעסקים רבים ואנחנו גם יודעים שהוצאות העסק על הרכבים הן גדולות ומכבידות, לכן אנו מציעים הלוואות לעסקים וליזמים לצורך מימון רכבים כנגד שיעבוד הרכבים. תהליך החיתום הוא מהיר, תנאי ההלוואה הם נוחים מאוד ומותאמים לכל בעל עסק באופן אישי. ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעסקים לצורך רכישת רכב או צי רכבים, לצורך רכישת רכבים מיד ראשונה או רכבים משומשים, בתנאי מימון של עד 90%!*

כחברה ציבורית, בעלת רישיון מורחב למתן אשראי (54963, 54966, 54969) הפועלת בפיקוח של רשות שוק ההון, אנו באופל בלאנס בטוחים שאתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב, ומזמינים אתכם להכיר אותנו ואת מגוון הפתרונות הפיננסים שאנו מעמידים לרשותכם כגון: הלוואה לכל מטרה עסקית, יזמית ונדל"נית.

במקום שבו רואים בעיות, אנחנו באופל בלאנס מביאים פתרונות, וגם אם נדמה לכם שכל האפשרויות סגורות, זכרו שהדלתות שלנו תמיד פתוחות.

* בהתאם לנסיבות וכפוף לאישור החברה.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן