כך הופכים תשלום עתידי למזומן!

כך הופכים תשלום עתידי למזומן!

אופל בלאנס דואגת לעסק שלכם לפחות כמוכם. כחלק ממהפכת האשראי לעסקים פיתחה החברה כלים שמצמצמים את התלות במערכת הבנקאית וטבעה את הסלוגן ״הופכים צ׳ק דחוי למזומן״. בכך מבקשת אופל בלאנס לסייע לעסקים קטנים ובינוניים בתהליך הצמיחה שלהם.

רבים מאיתנו עדיין מתייחסים אל הבנק כאל הגוף היחיד שמסוגל לטפל בכסף ובצרכים הפיננסיים שלנו. עוד בימי יוון העתיקה, נהגו האזרחים להפקיד כסף במקדשים, ולמרות שאלפי שנים חלפו מאז, התפיסה של הבנק כאל מקום קדוש עדיין נשמרה.

אופל בלאנס הוקמה בשנת 1996 כדי לשנות את המשוואה לפיה כסף זה בנק ובנק זה כסף, במטרה לעודד חשיבה עסקית פיננסית המתאימה לעידן המודרני. חזון החברה והיה ונשאר קידום של עסקים קטנים ובינוניים לצמיחה, תוך התגברות על אתגרי המימון העומדים בפניהם. אופל בלאנס מציעה לעסקים כלים פיננסיים אלטרנטיביים: להפוך צ׳ק דחוי למזומן, מימון כנגד המחאות זכות, מימון כנגד ממסרים דחויים, השלמת הון עצמי, מימון כנגד שעבוד נכסים, הלוואות לכל מטרה, ועוד.

אופל בלאנס היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה, המפוקחת על ידי רשות שוק ההון ופועלת בשקיפות מלאה, מוכיחה בעבודתה יום יום שההרגל של בעלי עסקים לקבל שירותים פיננסיים ״מסורתיים״ באמצעות הבנק, שייך לתפיסת עולם ישנה. במקום זאת, היא מציעה פתרונות חכמים, מתקדמים וזמינים, שעובדים בשביל העסק ולא כנגדו.

להפוך תשלום עתידי למזומן עכשיו

איסור הלבנת הון לאופל בלאנס יתרון חדשנות גדול ביחס לבנקים ולגורמים אחרים בשוק, בשונה ממה שנהוג בבנקים, אופל בלאנס מתמקדת ביכולת הייצור של בית העסק ולא באיתנותו הפיננסית. החברה בוחנת את היכולת של עסקים לעבוד ולייצר הכנסה ולוקחת בחשבון את יכולתו של בית העסק לצמוח, בכך מנטרלת סיבות אחרות שלכאורה לא מאפשרות קבלת מימון, לשיטת הבנקים. 

להבדיל מהבנק, שלרוב בודק קודם את האובליגו של העסק, פרופיל האשראי ויכולת ההחזר של העסק על סמך העבר ולא העתיד, אופל בלאנס מסתמכת על היכולת של העסק לייצר הכנסה. מה שמעניין את אופל זה הלקוחות המשלמים של אותו עסק. לאופל בלאנס, מתוקף היותה חברה מורשת ומפוקחת, יש את היכולת לבחון את פרופיל האשראי של הלקוחות המשלמים של העסק וההיסטוריה הפיננסית שלהם, לאופל יש את היכולת והידע להעריך את איתנותם הפיננסית לשלם בעתיד את הצ׳קים שמסרו לאותו עסק. 

משמעותה של שיטה זו היא הפיכת תשלומים עתידיים, שאמורים להיכנס לעסק, להכנסה מיידית. לדוגמה, בית עסק שחווה בעיה תזרימית עקב משבר הקורונה ולא הצליח לקבל אשראי מהבנק שלו, יכול לפנות לאופל בלאנס ולקבל אשראי אטרקטיבי על סמך העובדה שהעסק פועל ויש לו לקוחות משלמים. הבחירה של הלקוח באופל בלאנס, שבעצם בוחנת את העתיד של העסק ולא את עברו, מאפשרת לו להמשיך בתפקוד השוטף של העסק ומסייעת לו לשפר את מצבו הפיננסי של העסק ואף לצמוח.

אופל בלאנס מעבירה את הכסף ישירות לחשבון הבנק בצורות שונות הנוחות והמתאימות ביותר לבית העסק, וכך ביצוע פעולת הקדמת התשלומים משמעותה שיפור תזרים המזומנים, עלייה באיתנות הפיננסית של העסק, שמשפיעה על פרופיל האשראי שלו תוך שהוא משתפר ומשתדרג אוטומטית, וכידוע ככל שהעסק (הלקוח) חזק פיננסית, אז גם הבנקים מוכנים ורוצים לתת לו אשראי, והלקוח פתאום נמצא בעמדת כוח בה הוא יכול לבחור ממי לקבל את האשראי.

בניגוד לחשדנות הנהוגה בבנקים, המעניקה לעסקים תחושה שהאינטרסים של הבנק לא בעדם, אופל בלאנס רואה את שוק הפיננסים לעסקים אחרת. המחוייבות לסייע במציאת פתרונות לעסקים קטנים ובינוניים, הגישה המתקדמת ועשרות אלפי העסקים העושים שימוש קבוע בכלים הפיננסים ההוגנים של אופל בלאנס הביאה גם חברות מובילות כמו הפניקס, אקסלנס ואלטשולר שחם,מור ועוד, לרכוש מניות של אופל בלאנס כדי לתפוס מקום בשורה הראשונה של החברה המובילה בשוק, מתוך ההבנה שהעתיד הוא במערכת החוץ בנקאית ולא רק בבנקים.

לכתבות נוספות

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן