צ'ק דחוי

מה עושים כאשר מקבלים צ'ק דחוי?

צ'יק ניתן לפרעון רק בכפוף לתאריך המופיע על גביו. לא ניתן להשתמש בשיק לפני התאריך הזה ולכן עלולים להיווצר קשיים עבור עסקים או כל ישות אחרת. יש מספר אפשרויות לטיפול במצב של צ'ק דחוי וכדאי להכיר אותן על מנת להבין מדוע רצוי לבצע ניכיון שיקים:

צ'ק דחוי

אפשרויות ברירת מחדל

האפשרות הראשונה והפחות: היא לשמור את השיק בכיס ולמעשה לא להשתמש בו. אפשרות זו היא הכי פחות אטרקטיבית, היות ובתקופה בה השיק אינו בשימוש נפגע תזרים המזומנים של העסק. בעל העסק לא יכול למשוך את הכסף המגיע לו, לשלם משכורות או לשאת בהוצאות גבוהות. שיקק דחוי הוא חסר משמעות עד שמגיע התאריך הנקוב.

האפשרות השנייה:  היא להפקיד את השיק למשמרת. הבעיה העיקרית כאן היא שיש צורך בתשלום עמלה על הפקדה למשמרת, כמו גם העובדה שבמהלך ההמתנה השיק אינו בשימוש. הפקדה למשמרת אינה חוסכת את הצורך בחיפוש אחר פתרונות מימון אלטרנטיביים. בעלי עסקים המחזיקים בשיק דחוי ובוחרים להפקיד אותם למשמרת חושפים את עצמם לסכנות פיננסיות. לפיכך, כדאי להביא בחשבון את האפשרות השלישית – ניכיון שיקים באופל בלאנס – חברה ציבורית שנסחרת בבורסה תחת פיקוח הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר.

האפשרות הפיננסית הטובה יותר: נכיון שיקים דחויים

חברת אופל בלאנס מציעה שירותי ניכיון שיקים דחויים ומאפשרת הקדמת פרעון למזומן בניכוי עמלה מינימלית. אנו בחברה עוסקים כבר שנים רבות בהתאמת פתרונות מימון ללקוחות מהסקטור העסקי. אנו מכירים את הצורך של עסקים בתהליך ניכיון צ'ק ומעמידים לרשותם שורה ארוכה של אמצעים. בעזרת שירותיה של אופל בלאנס תוכלו להבטיח המשך תזרים המזומנים של העסק, לכסות על החסרונות של תנאי התשלום הנהוגים במשק ולהימנע מחוסר ודאות ופגיעה במוניטין.

כדאי לבצע ניכיון שיקים מסחריים דרך אופל בלאנס ולהבטיח תנאים אטרקטיביים. בעוד שבמערכת הבנקאית דורשים מבעלי עסקים בטוחות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם אופי הפעילות ומסגרת האשראי, אצלנו תוכלו לבצע ניכיון צ'ק דחוי ללא בטוחות וגם אם חשבון הבנק הוגבל. מעבר לכך, את התמורה בעבור עסקת הניכיון תקבלו לפי העדפה שלכם במזומן, בשיק, בהעברה בנקאית, במט"ח או בטעינה לכרטיסי מאסטרקארד.

חברת אופל בלאנס פועלת בפיקוח הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר ופועלת תוך הקפדה של קיום הוראות החוק בכל אשר נוגע לניכיון צ'ק דחוי. לקוחותינו נהנים משירות יעיל ועמלות זולות ומשתלמות. כל אחד מנציגי השירות המועסקים בחברתנו עובר הכשרה מיוחדת. זכרו כי שיק דחוי הנמצא אצלכם בכיס לא יכול לשפר את תזרים המזומנים של העסק. פנו אל נציגי השירות של אופל בלאנס ואנו בעזרת ידע וטכנולוגיה מתקדמת נעניק לכם יחס אישי ושירות מקצועי, יעיל ומהיר.

* האמור במאמר זה אינו מהווה ייעוץ ו/או תחליף לייעוץ בנושא, הינו על דעת הכותב בלבד, אין לעשות שימוש במאמר זה ללא קבלת הסכמת הכותב מראש ובכתב.
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן