ניכיון צ'קים בבנק? תחשבו שוב

ניכיון צ'קים הוא שירות פיננסי חשוב לעסקים רבים, השירות מאפשר להם להפוך את הצ'קים הדחויים שהתקבלו מהלקוחות למזומן בתזרים של העסק, בתמורה לעמלה. באופן זה מהווה השירות קו אשראי יעיל, פשוט ואיכותי. לניכיון הצ׳קים יתרונות רבים, למשל שיפור מיידי בתזרים המזומנים של העסק, הפיכת עסקת תשלומים למזומן, בקרה על תשלומי הלקוחות והתזרים של העסק, האפשרות להציע ללקוחות פריסת תשלומים רחבה, מבלי הצורך לרדוף אחר לקוחות ולהמתין עד למועד הפירעון של הצ'ק.

 

 

ניכיון צ'קים בבנק או אצל אופל בלאנס

איפה ניתן לקבל את שירות ניכיון הצ׳קים?

ניכיון צ'קים הוא שירות אשר מוצע על ידי גופים פיננסים כמו בנקים וחברות פרטיות המציעות שירותים פיננסיים לעסקים. חברות אלו נמצאות תחת פיקוח של רשות שוק ההון והן בעלות היתר ממשרד האוצר.

איך מתבצע תהליך ניכיון צ'קים?

בעלי עסקים המעוניינים להפוך את הצ׳קים הדחויים שברשותם למזומן יכולים לעשות זאת בקלות תוך תהליך קצר ופשוט דרך חברות המתמחות במתן שירותים פיננסים לעסקים כמו אופל בלאנס, במקום ניכיון צ'קים בבנק,  המציעה ללקוחותיה להפוך צ׳ק דחוי למזומן במינימום מאמץ: 

  • בעל העסק מבצע פניה דרך מגוון דרכי ההתקשרות אל החברה המובילה ומסכם את תנאי העסקה מראש.
  • בעל העסק מביא את הצ'קים הדחויים לסניף הקרוב ובוחר את דרך קבלת הכסף, באפשרותו לבחור לקבל את התמורה במזומן ביד (שקלים או מטבע חוץ), צ'ק, העברה בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי נטען (כרטיס בינלאומי יוקרתי המוכר בבתי עסק רבים בארץ ובחו"ל).
  • במעמד העסקה בעל העסק מקבל קבלה, ולאחר פירעון הצ'ק מופקת חשבונית מס כנדרש.
  • בעלי עסקים מקבלים בנוסף דו"ח תנועות מפורט ומלא המאפשר להם לשלוט בתזרים ובתנועות הנעשות בחשבון העו"ש של העסק.

כדאי לדעת, לאופל בלאנס צוות מנוסה היודע להתאים את פתרונות האשראי ללקוח מתוך כוונה להקל על בעלי העסקים ולהעמיד להם כלים פיננסים מותאמים, יעילים ואטרקטיבים. צוות החברה מקפיד על שקיפות מלאה, מבצע בדיקה מהירה של הצ'קים הדחויים ומספק את התמורה בגין ניכיון הצ'קים בזמן הקצר ביותר כדי לאפשר לעסק לקבל את הכסף מיידית ולהשתמש בו למימון ההוצאות השוטפות.

בנוסף, אופל בלאנס מציעה ללקוחותיה פתרון נוח וזמין 24/7 למסירת הצ׳קים לניכיון בקלות ובזמן שנח לכם דרך עמדות ״הכספוצ׳ק״ הפזורות במיקומים מרכזיים ברחבי הארץ.

כאמור גם הבנקים השונים מציעים את השירות אולם התהליך הבירוקרטי והעלויות שלרוב אינם תחרותיות הופכות את האופציה הזאת לפחות כדאית. חסרון נוסף בביצוע הפעולה בבנק היא אופן קבלת הכסף – ישירות לחשבון הבנק, אין כל אפשרות לקבל את הכסף בדרכים נוספות, מה שפוגע בגמישות שבניהול הפיננסי של העסק.

 

מהם יתרונותיה של אופל בלאנס כחברה למתן שירותים פיננסים לעסקים?

אופל בלאנס היא מהחברות המובילות בישראל למתן שירותים פיננסיים לעסקים וללקוחות פרטיים, החברה ציבורית ונמצאת תחת פיקוח של רשות ההון ומשרתת עשרות אלפי עסקים כבר למעלה מ 25 שנים. אופל בלאנס מובילה מזה שנים את מהפכת האשראי לעסקים ולוקחת חלק חשוב בחקיקה בנושא על מנת לקדם פתרונות פיננסים מותאמים השמים את הלקוח במרכז. שירותי החברה כוללים בין היתר ניכיון צ'קים לעסקים בשקיפות מלאה ובתנאים אטרקטיבים, העברות בינלאומיות בעמלה נמוכה, המרת מטבע חוץ בתנאים מעולים, ליווי פיננסי לעסקים, ועוד.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן