ממסרים דחויים

השירות בא להקדים פירעון של צ'ק עתידי (דחוי) למזומן בניכוי עמלה.

היתרונות של שרותי ניכיון שיקים

באמצעות שירותי ניכיון שיקים ניתן להקדים פירעון של שיק דחוי בניכוי עמלה.
הצורך בשירותי ניכיון שיקים קיים בעסקים רבים וזאת בכדי לשלם התחייבויות שוטפות.
ניכיון שיקים מאפשר להתגבר על תנאי התשלום הדחויים הנהוגים במשק, מסייע בניהול תזרים מזומנים תקין ומשמש כמנוע צמיחה.
השירות מסופק לעסקים ללא קשר לאיתנותם הפיננסית ולהסטוריה שלהם, וללא בטחונות ופיקדונות בהשוואה למערכת הבנקאית שלרוב דורש בטחונות כנגד מסגרת ניכיונות.
השירות מאפשר לעסקים לגשר על תנאי התשלום הנהוגים במשק (שוטף +), גם אם אין להם הון עצמי שמאפשר להמתין לתאריכי התשלומים הדחויים.

היתרונות של שירותי ניכיון שיקים
חוסר במזומנים מפריע לעסקים לניהול תקין של העסק, מונע עמידה בהתחייבויות, ועלול להסב נזקים בלתי הפיכים למוניטין ולתדמית העסק.
עם זאת, שירותי ניכיון פותרים את מצוקת האשראי ומספקים תזרים לניהול אפקטיבי יעיל ונכון המאפשר לבעל העסק להמשיך לשגשג ולצמוח.

כיצד מתבצע השירות?
השאיפה שלנו היא להקל על לקוחות במגזר העסקים הקטנים והבינוניים. אנו מבצעים את שירותי המימון במספר שלבים קבועים, ושומרים על שקיפות מלאה. מהרגע בו תפנו אל אחד מסניפי אופל בלאנס תוכלו להצטרף אל תהליך קבלת ההחלטות בו אנו נביא לידי ביטוי את הידע והמקצועיות שלנו.
את התמורה עבור עסקת הניכיון תוכלו לקבל על פי בחירתכם, בשיק, העברה בנקאית, מזומן בשקלים, מט"ח, או בטעינה אל כרטיס בינלאומי נטען המכובד ברוב בתי העסק בארץ ובעולם.
במעמד העסקה תקבלו קבלה, ומיד עם פירעון השיק תונפק חשבונית מס.
*הלקוחות מקבלים דו"ח תנועות מלא ויכולים לשלוט בכל הנעשה בחשבון העו"ש.

מדוע כדאי להשתמש בשירות שלנו?
אנו מספקים אלטרנטיבה מקבילה ומשלימה עבור ניכיון שיקים במערכת הבנקאית. ניכיון שיקים במערכת הבנקאית מתבצע לעיתים רק כנגד בטוחות מלאות, זאת על אף שישנם עסקים רבים בהם מרכיב הבטוחות אינו משקף את אופי הפעילות ואת מסגרת האשראי להם הם זקוקים. מטרתנו היא להעניק פתרון תזרימי לעסקים קטנים ובינוניים בכל תחומי המשק, ולהביא לידי ביטוי שנים רבות של ידע, מקצועיות וניסיון.
בואו להתייעץ עם נציגי השירות של אופל בלאנס. אצלנו תוכלו למסור שיקים דחויים שקיבלתם מלקוחותיכם, לגוון את מסגרות האשראי, להשתמש בשירות כמנוע צמיחה, לשפר את תזרים המזומנים, לשלם משכורות ותשלומים לספקים ולהמשיך להשקיע בעסק.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן