ניכיון שיקים מסחריים

בעלת חנות בגדים מאחורי שולחן זכוכית עם מחשב נייד

משפרים את תזרים המזומנים

חברת אופל בלאנס הוקמה בשנת 2006 במטרה לסייע לעסקים וחברות להשיג פתרונות מימון לשיפור תזרים המזומנים בעסק ולגיוס כסף להשקעות ולמימון הפעילות הפיננסית השוטפת. החברה מציעה מגוון פתרונות פיננסיים איכותיים ומתקדמים, לרבות ניכיון שיקים מסחריים, וכל הלקוחות זוכים לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ליחס אישי וחם ולפתרונות נוחים בהתאמה אישית מלאה.

מדוע כדאי להשתמש בשירות

כדאי לדעת כי במשק הישראלי יש שימוש נרחב בשיקים מסחריים ופרטיים, התשלום בשיק מאפשר ללקוחות ליהנות מתנאי תשלום נוחים כמו שוטף פלוס 30, שוטף פלוס 60 וכו' או לפרוס שיקים לתשלומים חודשיים, אך תנאי התשלום משפיעים על תזרים המוזמנים של עסקים וארגונים, מאחר ועסקים נאלצים לשלם לספקים, לרשויות השונות וכמובן לעובדים באופן מיידי. כדי להימנע מבעיית הון חוזר בעסק וכדי לעמוד בהוצאות השוטפת – עסקים רבים נעזרים בשירותי ניכיון שיקים מסחריים דרך חברות למימון חוץ בנקאי הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, ובראשן חבר אופל בלאנס.

שיק (צ'ק) מסחרי מיועד לשימוש של חברות, עסקים וארגונים, ההמחאה משמשת כאמצעי תשלום לספקים, לרשויות וכיוצא בזה, כאשר ברוב המקרים התשלום הוא דחוי ומותאם לתנאי האשראי שמקבלים מהספק. בפנקס השיקים המסחריים יש ספח שחשוב למלא לצרכי מעקב ופיקוח בהנהלת החשבונות של העסק.
צ'ק פרטי הוא צ'ק של אדם פרטי בעל חשבון בנק, על פי חוק מוטבע על הצ'ק הפרטי הכיתוב "למוטב בלבד", הכיתוב נועד למנוע את העברת הצ'ק הדחוי על ידי בעל העסק שקיבל אותו מהאדם הפרטי לצורך תשלום לגורם שלישי. עם זאת, יש אפשרות לקבל שירות ניכיון צקים פרטיים, זהו פתרון נוח ומשתלם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים כדי לשפר את התזרים ולהימנע מהון חוזר בעייתי.

ניכיון שיקים מסחריים הוא פתרון למימון כנגד תשלומים דחויים, השירות מאפשר לבעל העסק להקדים את פירעון הצ'ק הדחוי, כמובן בניכוי עמלה. רוב העסקים הקטנים והבינוניים נעזרים בשירות ניכיון שיקים כדי לעמוד בהתחייבויות השוטפות שלהם לספקים, לרשויות ולשכר העובדים. השירות מאפשר לעסקים להתגבר על תנאי התשלום הנהוגים במשק ולנהל באופן תקין את תזרים המזומנים.


עסקים רבים מחזיקים בקופה שיקים מסחריים ופרטיים דחויים, עליהם להמתין עד לתאריך הנקוב על השיק כדי לפרוע אותו, לכן הם סובלים מפערי תזרים ומתקשים לנהל את העסק ולעמוד בהתחייבויות הכספיות השוטפות ולהשתמש בכסף לצמיחה ולהתרחבות העסק.


למי מיועד ניכיון שיקים?


ניכיון שיקים הוא אמצעי מימון נוח, זמין, משתלם וזול יותר בהשוואה לפתרונות מימון ואשראי אחרים הקיימים במערכת הפיננסית. במקום לקחת הלוואה יקרה מהבנק או מחברת כרטיסי האשראי ניתן לפנות לחברה המציעה ניכיון שיקים מסחריים ולמעשה החברה פורעת את השיק לפני הפירעון הנקוב ומעבירה את הכסף בניכוי עמלה ישירות לעסק.
שירות ניכיון שיקים מתאים לכל העסקים הקטנים והבינוניים, לארגונים שונים ועוד. השירות ניתן לבעלי עסקים המחזיקים שיקים דחויים ומעוניינים להפוך את השיקים למזומן.


איך זה עובד?


שירות ניכיון שיקים המאפשר להפוך את השיק הדחוי למזומן מתחיל בביקור באחד מסניפי אופל בלאנס. יש להגיע לסניף עם השיקים אותם רוצים לפרוע, ולאחר בדיקה מהירה המתבצעת במקום מנהלים מו"מ כדי לקבוע את גובה העמלה ותנאי העסקה.
לאחר רישום השיקים המיועדים לניכיון החברה מנפיקה קבלה במעמד העסקה, ויש להורות לנציגי החברה על הדרך בה מעוניינים לקבל את הכסף, למשל העברה בנקאית לחשבון העסקי, מזומן (שקל או מט"ח(, שיק מסחרי, כרטיס אשראי נטען ועוד. לאחר פירעון השיק החברה מנפיקה חשבונית מס והלקוח מקבל דו"ח תנועות לצרכי פיקוח, בקרה ומעקב.

נגן וידאו

שיחה עם נציג

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן