ניכיון שיקים פרטיים

בעל מסעדה עומד בדלפק הזמנות

הקדמת פירעון שיקים

אופל בלאנס היא החברה המובילה בישראל לניכיון שיקים פרטיים ומסחריים, החברה נוסדה בשנת 2006 ומציעה מעטפת רחבה של פתרונות פיננסיים לכל הלקוחות. בין השאר, החברה מציעה פתרונות לשיפור תזרים המוזמנים של עסקים, לחברה יש סניפים בפריסה ארצית רחבה והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך. חשוב לציין כי אופל בלאנס פועלת באישור ובפיקוח רשות שוק ההון והיא מחזיקה בכל האישורים והרישיונות הנדרשים למתן שירותי ניכיון שיקים פרטיים ושירותים פיננסיים נוספים, החברה מתמחה גם בשירות ניכיון צ'קים מסחריים.
אם אתם מחפשים חברת ניכיון שיקים פרטיים המציעה תנאים מעולים ועמלות זולות – הגעתם למקום הנכון! הנכם מוזמנים להגיע לאחד מסניפי החברה ולקבל ייעוץ ושירות מקצועי ואדיב במקום.

 

על כדאיות השירות

בשוק הפיננסים בארץ יש שני סוגים עיקריים של שיקים – פרטיים ומסחריים. שיק מסחרי הוא צ'ק של העסק למטרת תשלום לספקים, לרשויות המס, לרשות המקומית וניתן לשלם באמצעות שיק מסחרי גם לעובדים (שכר עבודה חודשי). שיק פרטי הוא צ'ק מפנקס השיקים של אדם פרטי בעל חשבון בנק, וכיום על פי חוק מוטבע עליו "למוטב בלבד".
לקוחות פרטיים משתמשים בשיקים פרטיים כדי לשלם בחנויות ובעסקים שונים, לשלם לעיריות תשלומים כמו ארנונה וחשבון מים וביוב ועוד. ניתן לקבל תנאי אשראי נוחים באמצעות תשלום בשיקים פרטיים, ובנוסף יש אפשרות לפרוס את מחיר המוצר או השירות לתשלומים באמצעות שיקים דחויים.
הכיתוב "למוטב בלבד" מונע מצב שבו אדם שילם לבעל העסק בשיק דחוי והוא לא יכול לבטל את הצ'ק בגלל שבעל העסק העבירו לגורם שלישי.


מה נותן שירות ניכיון שיקים פרטיים?


עסקים בישראל מכל הסוגים והגדלים מקבלים אמצעי תשלום שונים מהלקוחות, בעיקר מזומן, שיקים דחויים וכרטיסי אשראי. עסקים רבים מחזיקים שיקים דחויים ועליהם להמתין עד לתאריך הפירעון כדי להפקיד את הצ'ק בבנק ולפדות אותו. כאשר העסק מחזיק הרבה שיקים דחויים הוא יתקשה לעמוד בתשלומים השוטפים לספקים, לרשויות ולשכר העובדים, והעסק עלול להיקלע לתזרים שלילי ולקושי לעמוד בהתחייבויות שלו כלפי אחרים.
לכן, שירות ניכיון שיקים פרטיים מאפשר לכל בעלי העסקים לפרוע את הצ'ק הדחוי ולקבל במקום מזומן, בניכוי עמלה של חברת המימון. ניתן לנכות שיקים פרטיים בבנק או בחברות מימון הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, אך עדיף לבצע ניכיון צקים פרטיים באמצעות חברת המימון אופל בלאנס בגלל התנאים הנוחים יותר, העמלה המשתלמת והשקיפות המלאה ללא בירוקרטיה מתישה המאפיינת את מערכת הבנקאות.


למי מתאים ניכיון שיקים פרטיים?


שירות ניכיון צ'קים פרטיים מתאים בעיקר לעסקים קטנים, לבעלי מקצועות חופשיים ולפרילנסרים. זהו אמצעי מימון יעיל המסייע לבעלי עסקים רבים לשמור על תזרים מזומנים חיובי ולעמוד בהוצאות השוטפות של העסק. באמצעות ניכיון השיקים הדחויים שהעסק מקבל מלקוחות פרטיים הוא מקבל מזומן בניכוי עמלה מסוימת מסכום הצ'ק, וכך אין צורך להמתין עד מועד הפירעון של הצ'ק וניתן לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות של העסק כלפי ספקים, רשויות, עובדים ועוד. השירות מתאים גם לשכירים המקבלים שיק דחוי.


איך זה עובד?


כדי לפרוע שיקים דחויים שהתקבלו מלקוחות פרטיים בעסק חשוב לבחור היטב את החברה המציעה ניכיון שיקים. אשר לבצע ניכיון שיקים פרטיים גם בבנק אך העמלות גבוהות והבנק דורש ביטחונות וערבויות. השירות הניתן על ידי אופל בלאנס מיועד לכל העסקים והארגונים, במיוחד לעסקים קטנים בינוניים, וללקוחות פרטיים. כל שעליכם לעשות הוא להגיע עם השיקים הדחויים לאחד מסניפי החברה, יש סניפים בפריסה ארצית.
לאחר בדיקה מהירה של השיק יש לסכם תנאים מול החברה לניכיון שיקים וניתן לקבל את הכסף במזומן, בצ'ק, בהעברה בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי נטען.

נגן וידאו

שיחה עם נציג

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן