שירותים פיננסיים

בימים אלו בעלי עסקים ויזמים רבים בישראל מחפשים אחר פתרונות פיננסים חוץ בנקאיים תוך ליווי צמוד והצלחה מובטחת. עם עשרות שנות ניסיון מוכח בשטח ומאות אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים, חברת "אופל בלאנס" היא החברה היציבה בתחום שמתפתח באופן תדיר ומציעה מעטפת שירותים מקיפה ובהתאמה אישית לצרכי העסק. 

אילו שירותים פיננסיים מציעה אופל בלאנס? 

ניכיון שיקים

שירות אטרקטיבי לכל העסקים, באמצעות ניכיון שיקים ניתן לשפר את תזרים המזומנים, להתגבר על בעיות הון חוזר, לעמוד בהוצאות השוטפות של העסק, ועוד. השירות מאפשר לעסקים להתגבר על תנאי האשראי הניתנים ללקוחות מאחר ואין צורך להמתין עד למועד הפירעון הנקוב על הצ'ק.

שירותים פיננסיים כמו ניכיון שיקים הם פתרון מצוין לכל העסקים, ללא קשר ותלות בהיסטוריית האשראי וביציבות הפיננסית שלהם.

שירותים פיננסיים כליווי לעסקים:  צמיחה של עסק היא לא פעם היכולת להתחייב למיזם ולסיימו בהצלחה. אופל בלאנס שותפה להצלחת העסק שלך ומבינה את החשיבות ביכולת הכלכלית של העסק לבצע את הפרויקט, ולכן מאפשרת לבעלי עסקים להמחות (מלשון המחאה) את זכויות העסק שלהם על התקבולים העתידיים מהפרויקט וכנגדם לקבל מסגרות אשראי מעת לעת בהתאם למידת הצורך. בנוסף, אופל בלאנס מאפשרת לבית העסק לקבל ערבות פיננסית בתנאים אטרקטיביים הרבה יותר מאלו המוצעים בשוק האשראי הסטנדרטי. 

מימון רכב

אופל בלאנס מציעה ללקוחותיה הלוואה לצורך רכישת רכב בתנאים אטרקטיביים.

מימון בתחום בנדל"ן

היקף העלויות בפרויקטים בתחום הנדל״ן מקשים מאוד על היכולת להוציא פרויקט רווחי לפועל או להביא פרויקט קיים לסיומו. הדרישות הנוקשות מצד הבנקים, כגון: הון עצמי ומכירת מוקדמת, ליווי של דירות, ליווי של פיקוח, מקשות על יזמים לקדם את הפרויקט.

פתרונות המימון של אופל בלאנס מפשטים את התהליך וחוסכים ליזמי הנדל"ן עלויות מימון ובירוקרטיה מיותרת. 

השלמת הון עצמי ליזמים

הון עצמי הוא חסם משמעותי ביכולת של יזם להוציא פרויקט את הפועל ולכן שירותים פיננסיים הם גורם סיוע חשוב. אופל בלאנס מאפשרת ליזמים להשלים את ההון העצמי החסר להם בתנאים אטרקטיביים ובכך מאפשרת חיסכון רב בזמן ולא פעם את יתכנתו של הפרויקט כולו. 

משכנתאות לכל מטרה

הרכוש שלך שווה כסף, אופל בלאנס מאפשרת ללקוחותיה לקבל הלוואה לכל מטרה כנגד משכון הרכוש הקיים!

העברות כספים לחו"ל

ב"אופל בלאנס" ניתן לבצע העברה מהירה לכל מקום בעולם וכמו כן לקבל כספים מכל מקום בעולם. חברתנו מאפשרת לבעלי עסקים לחסוך הוצאות שונות אותן יחויבו לשלם במערכת הבנקאית, כדוגמת עמלת ייבוא, עמלת הוראה נכנסת, עמלת חליפין, סוויפט ועוד.

בחברתנו אין תשלום נוסף מעבר לעמלת העברה ידועה וקבועה מראש בינינו לבין לקוחותינו. יתרון נוסף ש"אופל בלאנס" מציעה על פני המערכת הבנקאית הוא ברכישת מט"ח במרווחים מצומצמים יותר, כך שעל אותה כמות הדולרים שרכשתם בבנק תוכלו לשלם פחות כסף באופל בלאנס. 

אם אתם מחפשים אחר חברת מימון אמינה ומובילה המציעה ללקוחותיה שירותים פיננסיים במחירים נוחים ואטרקטיביים, הגעתם למקום הנכון! מגוון הפתרונות הפיננסיים מבית "אופל" מאפשרים ללקוח גמישות וקבלת סיוע כלכלי באופן הנכון לו, ללא משוא פנים. 

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

נציג שלנו יחזור אליכם בשעות הפעילות

בקשתכם נקלטה בהצלחה

דילוג לתוכן